Vlaams Radiokoor o.l.v. Bart Van Reyn

Vlaams Radiokoor o.l.v. Bart Van Reyn

15 november 2025
15:00 - 16:15
koop ticketskoop abonnement

AMUZ

Kaart wordt geladen...

Vlaams Radiokoor o.l.v. Bart Van Reyn

 

Het derde concert in de KOORLINKcyclus 2025-2026 in Antwerpen wordt gebracht door het Vlaams Radiokoor. Ze staan onder leiding van Bart Van Reyn. Dit koor staat steevast in onze jaarlijkse KOORLINKcycli, waarop we zeer trots zijn.

Programmatitel: Cantiones Sacrae
Dirigent: Bart Van Reyn
Instrumenten: Le Concert d’ Anvers (Orgel, klavecimbel, violone (barokcontrabas), cello, theorbe, viool)

Beschrijving programma 
Meer info vindt u op de website van het Vlaams Radiokoor.

Programma: (onder voorbehoud)
Heinrich Schütz (1585-1672): Stehe auf, meine Freundin, SWV 498
*
Instrumental piece Heinrich Ignaz Franz von Biber (1644–1704): Sonata nr.1 C.90 “L’Annonciation”
*
Heinrich Schütz (1585-1672):
– Quid commisisti, SWV 56
– O lieber Herre Gott, SWV 381
– Mit dem Amphion zwar, SWV 501
Johann Christoph Bach (1642-1703): Fürchte dich nicht, JCB 9
Johann Sebastian Bach (1685-1750): Komm Jesu, komm BWV 229
*
Instrumental piece Johann Sebastian Bach (1685-1750): Vioolsonate BWV 1017: Siciliano
*
Felix Mendelssohn (1809-1847): Warum toben die Heiden Op. 78
Johannes Brahms (1833-1897): Fest- und Gedenksprüche Op. 109

Zangers op het podium
Sopranen: Sarah Abrams, Hanna Al-Bender, Karen Lemaire, Kelly Poukens, Evi Roelants, Sarah Van Mol

Alten: Helen Cassano, Maria Gil Munoz, Eva Goudie – Falckenbach, Lieve Mertens, Rob Cuppens, Noëlle Schepens

Tenoren: Rudolfs Bacans, William Branston, Gunter Claessens, Michiel Haspeslagh (solo), Paul Schils, Roel Willems

Bassen: Conor Biggs, Domonkos Dergez, François Héraud, Andrés Soler Castano, Thomas Vandenabeele, Jan van der Crabben

Muzikanten aan het instrument:
Orgel: Bart Rodyns
Klavecimbel: Dimos De Beun
DB/violone: Isoline Leloup
Cello: Tine Van Parys
Theorbo: Sofie Vanden Eynde
Viool: Mira Glodeanu

Vlaams Radiokoor
Het Vlaams Radiokoor werd in 1937 als professioneel kamerkoor opgericht door de toenmalige openbare omroep. Vandaag is het koor een referentie voor vocale muziek in Vlaanderen en Europa, en wordt het zowel in binnen- als in buitenland tot de top gerekend. De 32 zangers repeteren onder leiding van muziekdirecteur Bart Van Reyn in Studio 1 van het bekende Flagey-gebouw in Brussel. De gedeelde passie voor hedendaags repertoire, het geloof in de stem als ultieme vertolker van onze emoties, en het streven om ons vocaal erfgoed toegankelijk te maken voor zangers en publiek zijn wat ensemble en dirigent verbindt. Het Vlaams Radiokoor is een instelling van de Vlaamse Gemeenschap

Dagtickets Antwerpen
Concert Vlaams Radiokoor Kassa 25 euro, VVK 20 euro, Reductie -12 / student 15 euro.
Concerttickets via de specifieke blauwe linkknop naast foto van concert.

Abonnees of Vrienden van KOORLINK Antwerpen betalen 100 euro p.p. voor de KOORLINKcyclus ’25 – ’26.

Wordt u voor het eerst abonnee, dan hebben we voor u een mooi geschenk als welkom! Wie nu voor het eerst lid wordt van de vrienden van KOORLINK Antwerpen betaalt voor de 6 concerten slechts 75 euro p.p.! Met dit éénmalig aanbod bespaart u nog eens 25 % op uw abonnement. U kan uw lidmaatschap voor de cyclus in Antwerpen (nu nog 5 concerten) bevestigen door een bericht te sturen naar in**@******nk.be (klik hier) en 75 euro over te schrijven op het nummer BE52 7895 5324 8309 t.n.v. KOORLINK vzw Antwerpen, (mededeling: 2025-2026 – nieuw).

Voor meer info, klik op volgende link
‘Nieuws Seizoen 25-26 ‘